Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як покращити зір при короткозорості

Як покращити зір при короткозорості

korotkozoristХворобу, при якій люди чудово бачать предмети, розташовані близько, однак те, що далі, для них – немов у тумані, в народі називають короткозорістю. Лікар може виписати препарати, які допоможуть боротися з цим недоліком, однак також багато чого залежить і від вас. Як же покращити зір? Читайте далі.

1. ПК і телевізор мають мати свій час

При короткозорості потрібно скоротити до мінімуму час проведення за комп’ютером чи перед екраном телевізора. Їхні випромінювання значно шкодять і без того неідеальний зір людини. Якщо повністю відмовитись від них ви не можете, то влаштовуйте перерви: кожні 40 хвилин дайте очам можливість відпочити.

2. Фізкультура для очей

Щоб гострота зору повернулась, необхідно виконувати вправи для очей. Сядьте прямо, підборіддя тримайте рівно, і помалу водіть очима по колу, потім у зворотному напрямку, вгору і вниз, вліво-вправо, змінюйте напрямок погляду, немов це годинникові стрілки.

3. Компреси для очей

Компреси із моркви чи чорниці також допоможуть покращити зір. Для цього продукти потрібно натерти на терці, дати їм полежати годинку, після чого марлеві тампони змочити в суміші і прикласти до очей. Потримати їх півгодини. Однак обережно, бо морква та чорниця можуть пофарбувати шкіру навколо очей, тож краще спершу протріть її жирним кремом чи дитячою олійкою.

4. Корисні продукти для зору

Не варто забувати і про правильне харчування, мінімум алкоголю та тютюну. А ось жирна риба, чорниці, капуста, морква (обов’язково з олією чи сметаною, бо бета-каротин засвоюється лише із жирами) та грейпфрути. І, звісно ж, пийте достатньо води!

5. Дотримуйтесь порад лікаря

Якщо вам прописали краплі чи інші ліки для покращення зору, дотримуйтеся вказівок лікаря. Також не забувайте про планові відвідування офтальмолога.

Також дізнайтеся, як швидко відновити зір за посиланням.
Ірина Сонячна

Top