Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як попередити появу зморшок

Як попередити появу зморшок

poperedgenna-zmorchokКраса та молодість – невід’ємні супутники дівчат. До деякого часу. На жаль, вічно молодими бути не можна. З віком матінка-природа забирає своє – і жіночий організм починає старіти. Однією із «нових» проблем є поява зморшок. Звичайно, найкраще – попередити це явище, ніж потім боротися.

Отже, старіння не є єдиною причиною виникнення зморшок. По-перше, дотримання здорового способу життя дозволить довше насолоджуватися гладенькою шкірою. А от шкідливі звички, куріння та алкоголь, неправильне харчування − навпаки, прискорять процес старіння. Тому відмовтеся від сумнівного задоволення подиміти та випити кухлик пива або чогось міцнішого на прогулянці, з друзями і т.д. Стреси та недосипання також впливають на стан шкіри.

Передчасне старіння і, як наслідок, появу зморшок, також викликає «швидке» схуднення. Сідаючи на дієту, подбайте про те, щоб вона була зорієнтована не стільки на втрату ваги, як на врегулювання харчування, а також щоб ваш новий раціон містив у собі багато поживних речовин та вітамінів.

Появу зморшок може спричинити й передчасне використовування косметичних засобів. Пам’ятаймо, що не потрібно раніше за призначений час «навантажувати» шкіру. Боротьба зі зморшками не повинна турбувати вас до 20 років стовідсотково. Далі все уже залежить від того, як ви піклувалися про свою шкіру.

Звичайно, велику роль відіграє спадковість. Якщо вашу маму досі плутають із вашою сестрою, то вам також може пощастити. Проте не потрібно сподіватися лише на це. Не забувайте про догляд за собою.pojava-zmorschok

Неправильна або надмірна засмага також викликають старіння шкіри. Адже частина променів сонця потрапляє на верхній шар шкіри, даруючи засмагу, а інша частина значно глибше, що провокує старіння шкіри, впливаючи на еластичні волокна. Тому потрібно користуватися захисними засобами перед тим, як виходити на вулицю або ж засмагати, також менше перебувати під сонячним промінням у жарку пору року.

Появу зморшок може спричинити міміка. Саме мімічні зморшки з’являються першими. Напевно, у кожного є знайомий, що постійно сміється. Або люди, які постійно насуплюють брови. «Гусячі лапки» навколо очей або «дуги» у верхній частині обличчя принесуть їм немало клопоту. Але ж це не означає, що ми повинні перетворитися на ляльок без емоцій.

Звичайно, не потрібно забувати про косметичні засоби. Маски та креми потрібно підбирати згідно з віком та типом вашої шкіри. Маски можна зробити й самому: в Інтернеті безліч рецептів. Краще попередити проблему, ніж потім з нею боротися!

Top