Ви тут
Головна > Світ > Як позбавитися від плям на пуховику власноруч

Як позбавитися від плям на пуховику власноруч

puhovikПуховик – зручна та тепла річ у холодний період року. Але весною, коли приходить тепло, ми беремо наші пуховички та ховаємо до шафи. А перед цим потрібно позбавитися від усіх плям на ньому. Віддати в хімчистку – найпростіший спосіб, але не всі з цим згодні. А як же обійтися без цього?

Почистити пуховик можна й самому. Проте для цього потрібно знати, що для кожної плями існує свій засіб очищення. Наприклад, пуховик темного кольору можна почистити просто, його не обов’язково прати. Для того, щоб позбавитися від плям будь-якого виду, існує універсальний засіб: 100 мл нашатирного спирту та трішки миючого засобу.

Також щоб позбавитися від плям, користуйтеся очищеним бензином. Його можна придбати в магазині будівельних матеріалів чи господарському. Бруд же можна видалити за допомогою вищезгаданого миючого засобу. Плями потрібно протирати від периферії до центру, щоб не залишалося розводів. Після цього використовуйте «поглиначі» − сіль, крохмаль, соду, крейда, якщо плями серйозні. Якщо ж ні, то можна просто скористатися миючим засобом.

Засмальцьовані ділянки пуховика можна прибрати за допомогою вищезгаданого бензину. Потрібно нанести трішки засобу на ватний тампон та протерти від краю плями до центру (щоб не було розводів). Далі посипати сіллю, крохмалем або ж іншими перерахованими раніше речовинами.

Добре очищує від плям і засіб для миття скла. А після його застосування потрібно протерти ділянку губкою чи шматком тканини та повторити цю процедуру.article-13971968740

Потрібно перед застосуванням всіх вищезгаданих засобів також перевірити, чи не змінює він колір пуховика. Для цього нанесіть на найменш помітну ділянку кілька крапель або ж спробуйте на внутрішньому боці пуховика.

Якщо пуховик білого кольору, то його потрібно випрати. Для цього потрібно спочатку звільніть кишені, застебніть пуховик, а також і кишені, виверніть його (не забудьте про капюшон, який потрібно відстебнути, та про пояс, який треба зняти).

Як же правильно прати пуховик? При температурі, що не перевищує 40 градусів, та в делікатному режимі. Миючі засоби повинні бути такими, щоб підходили для пуху та шерсті. Прополоскати бажано 3–4 рази. Також для того, щоб пух не збивався у клубки, покладіть в барабан пральної машини декілька тенісних м’ячиків.

Сушити пуховик потрібно на спеціальній сітці або підлозі. Не можна його вішати на плічка чи класти на батарею. Регулярно «збивайте» та перевертайте пуховик, доки він висихає. А приміщення бажано провітрювати або ж просто ввімкніть вентилятор на час «сушки».

Top