Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як позбутися тривалої апатії та сонливості

Як позбутися тривалої апатії та сонливості

sonlyvistКожен з нас хоч раз у житті відчував апатію та тривалу сонливість. Це коли із самого ранку повіки разом з руками не хочуть підніматись, байдуже на всіх і вся, не хочеться не тільки щось робити, а й вставати з ліжка та вмиватись. З таким станом речей потрібно бути дуже обережним, адже затяжна апатія може перерости чи в складну депресію чи в шизофренію. Тому вчасно зупинитись і проаналізувати − найкращий вихід з апатії та хронічної сонливості.

Кава допоможе 🙂

Але як розпочати підбадьорювати себе і аналізувати із заплющеними очима? Тож спершу потрібно пробудити свій організм та надати йому енергії. Більшість людей роблять це за допомогою кави. І правильно роблять. Але необхідно слідкувати за якістю кави − тільки обсмажена і свіжозмелена. Ні в якому разі не використовуйте розчинну в пакетиках та ще й стіки 3-в-1, бо ситуація ще більше погіршиться. Адже для такої кави використовують сурогат, який позбавлений антиоксидантів.

Каву в зернах можна замінити зеленим чаєм. І результат буде таким самим, якщо додати декілька крапель настоянки женьшеню чи лимона. Тоді точно кожна клітина вашого тіла прикинеться від довготривалої сплячки.

Скажіть “Ні!” енергетикам!

Обережно будьте з енергетичними напоями в яскравих пляшках. Це отрута, а не ліки від сонливої апатії! Адже вміст тих пляшок складається виключно з ароматизаторів, барвників та синтетичних замінників смаків. І шкоди від них набагато більше, ніж користі.apatia

Ще один варіант пробудження − ароматерапія. Тільки потрібно обрати власний аромат, який зможе достукатись до ваших енергетичних резервуарів. Але найкраще справляється з апатією ефірне масло лимона, лаванди та розмарину.

Більше руху!

Ще один гарний спосіб подолання апатії − рух. Так, завзяття у вас на повне тренування спочатку не вистачить, але потрібно починати з малого. Потріть свої долоні, поки не відчуєте приємне тепло, потріть вуха і щоки. Потім пальчиками постукайте по маківці вашої голови і розчешіть волосся декілька разів. Коли з верхньою частиною покінчено, то беріться за передпліччя, яке потрібно масажувати з обох боків кулачками. Ці вправи допоможуть вам прокинутись і винирнути з безмежного океану апатії. Їх можна виконувати граючись чи із серйозним підходом. Тоді ще й думки до ладу приведуться.

Душова терапія

Є найекстримальніший спосіб подолати сонливість − контрастний душ. Зміна гарячої води на холодну і навпаки 100%-ово пробудять вас. І тоді у апатії і сонливості не залишиться іншого виходу як покинути вас.

Не забувайте про режим дня і восьмигодинний сон. Адже чітко спланований день допоможе організму звикнути до розпорядку і він сприйматиме день як доведений до механізму процес, у якому немає збоїв та відставань.

Top