Ви тут
Головна > Світ > Як позбутися целюліту

Як позбутися целюліту

CelluliteПроблема виникнення «апельсинової кірки» з’являється тільки у жінок. Часто буває, що целюліт виникає і у підлітковому віці, але це залежить від способу життя. Багато хто вважає, що целюліт може з’явитися тільки у тих жінок, що мають надмірну вагу. Проте це не так. Хоча вчені вважають, що целюліт виникає через схильність тіла до його розвитку, тому і називають його «особливістю будови тіла», є ряд причин або ж, скоріше, чинників, що призводять до цього: шкідливі звички (вживання алкоголю та паління); екологія; гормональний дисбаланс; спадковість; стреси, хронічна втома; неправильне харчування; порушення обміну білків.

Зараз ми розглянемо способи, за допомогою яких можна позбутися «апельсинової кірки»:

  1. Регулюємо наше харчування. По-перше, додаємо в раціон більше овочів та фруктів, зелень, рибу, бобові. По-друге, потрібно пити достатню кількість рідини. Звичайно, не забуваємо про «мало, але часто»: краще їсти 4-5 разів на день маленькими порціями з перервою 2,5 – 3 год. Також потрібно очищати свій організм. В цьому допоможуть різні чаї, відвари і вище згадана достатня кількість випитої на день рідини.
  1. Активний спосіб життя. Як уже сказано, целюліт може з’явитися ще в підлітковому віці. Головною причиною цього є переважно сидячий спосіб життя. Багато дівчат просиджують довгими годинами над книгами і за комп’ютером  спочатку в школі, потім в інституті. Як можна помітити, більшість професій для жінок є малорухливими. Так-от, не забуваємо про спорт. Біг, тренування в залі, на тренажерах, теніс, лижі, а також танці. Головне − більше рухатися. При боротьбі з целюлітом варто звернути увагу на «водні процедури». До них відноситься і плавання, й аквааеробіка, і контрасний душ, і обливання холодною водою.  Portrait of a fit young female doing exercises for her abs
  1. Відмовляємося від шкідливих звичок. Думаю, про шкоду паління та алкоголю пояснювати нічого не треба. Я б не назвала це такою ж і шкідливою звичкою, але варто якщо не відмовитися, то зменшити вживання кави.
  1. Не забуваймо про креми, маски, масажі та інші процедури, які можна робити або вдома, або в спеціальному салоні.

Тепер ми знаємо, як потрібно боротися із целюлітом, але це ще не все. «Апельсинова кірка» має 4 стадії, тому потрібно знати, які засоби використовувати при кожній стадії.

1 стадія. Помітити «легкий» целюліт можна тільки стиснувши шкіру. На цій стадії ми слідкуємо за харчуванням та не забуваємо про спорт та масаж.

2 стадія. «Горбики» легко нащупати та вже можна помітити. Вище згадані методи посилюються.

3 стадія. Целюліт «яскраво виражений». Ліполіз, ультразвук, електроліполіз + харчування, фізичні вправи, масаж.

4 стадія. Вище перераховані методи повинні виконуватися сумлінно. Дієвим методом буде ліпосакція.

Головне – використовувати не один метод, а комплекс. Тоді ви досягнете успіхів.

Top