Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як прокидатися вранці бадьорим

Як прокидатися вранці бадьорим

Sleeping GirlМабуть, у кожного бувають тяжкі ранки, коли зовсім нема настрою покидати теплу постіль, а хочеш ще полежати і насолодитись комфортом. Але найчастіше ми змушені рано прокидатись та йти по справам: у школу, університет, на роботу… І тоді ми весь день дратівливі, сонні і не маємо настрою та бажання щось робити. Та як перетворити ранок на світле пробудження і початок нового щасливого дня? Адже яким буде ранок, таким буде і день.

Готуємося до сну правильно

Існує безліч способів як прокинутись бадьорим, наповненим сил та енергії вранці. Але найкращий − все поєднати. Тож, спершу потрібно подбати безпосередньо про сон. Так, необхідно підготувати свій організм до нічного відпочинку, а саме − перед сном розслабитись, можна прийняти теплу ванну чи попити трав’яного чайку. І не забудьте провітрити кімнату, адже свіже повітря і нижча на декілька градусів температура допоможе вам легше заснути і гарно виспатись, що, в свою чергу, допоможе легше прокинутись.

Розвантажте мозок

Існує і декілька застережень: не переїдати та не навантажувати мозок комп’ютер чи телевізором перед сном. Бажано, якщо ви матимете чіткий розклад дня, з точним часом сну та годинами засипання і прокидання. Тоді вже точно ваш організм буде готовим до нового робочого дня із новими силами та бадьорим настроєм.prokydannia

Приділяємо увагу будильнику

Будильник теж важливий. Якщо ви встановите улюблену мелодію чи пісню на будильник, то ваш ранок буде дещо веселішим. Погодьтеся, коли лунає наша улюблена пісня, то не підспівувати просто не вийде. А тим часом організм прокинеться і ви будете готовими до дій. Також, не потрібно різко виплигувати з ліжка, дозвольте собі трішки поніжитись і полежати, поки пісня грає. І ні в якому разі не переводьте час на будильнику. Адже це остаточно розслабить вас, і ви вже не захочете вставати за своїм власним бажанням.

Побільше світла!

Як тільки ви наберетесь хоробрості і встанете з ліжка, відразу увімкніть світло, якщо за вікном темно, або повідкривайте штори і вікна. Постійте трішки біля вікна, роздивиться що коїться навкруги, подивіться яка там погода, послухайте як співаються пташечки (якщо це можливо) і з усмішкою на вустах гайда вмиватись і приводити себе до ладу.

Ще один гарний спосіб бадьоро прокидатись – ранкова зарядка. Багато людей з відразою ставляться до таких фізичних навантажень, адже не розуміють, чим це корисно і для чого взагалі розминатись зранку. В першу чергу, ранкові вправи необхідні для насичення киснем мозку, що в подальшому допоможе прокинутись і відчувати себе бадьорим і наповненим енергії. Також, ранкова зарядка корисна і для роботи серця, адже кардіо навантаження приводять в тонус наше тіло і серце.

Важливі і ваші думки. Якщо ви будете сумними, то й щастя омине вас, а коли ви зранку, посміхнувшись собі у дзеркалі, скажете: “Яке життя прекрасне!”, то успіх цього дня і бадьорість точно вам гарантовані!

Top