Ви тут
Головна > Світ > Як цікаво провести травневі свята

Як цікаво провести травневі свята

квіти сакуриТравневі свята – це чудовий весняний період, коли можна приємно провести час із сім’єю та друзями на природі, адже життя цікаве лише тоді, коли нас оточують дорогі нам люди.

Шашлики та волейбол вам швидко обридають і ви не знаєте, куди себе подіти на вихідних? Енциклопедія Корисного розкаже вам, де можна з користю провести травневі свята у Києві.

Отже, якщо ви любите все українське та автентичні українські ярмарки – 2-3 травня можна чудово провести час на весняному ярмарку в «Пирогово»! На ярмарку будуть вироби народних умільців, майстер-класи з народних ремесел, народні ігри та запальна українська музика. Одним словом – нудно вам не буде точно.

Якщо ж ви не надто полюбляєте шумні збіговиська і віддаєте перевагу спокійному відпочинку – завітайте до Ботанічного саду ім. Гришко! Саме зараз там цвіте мигдаль, магнолії, нарциси та тюльпани. Зовсім скоро розквітне запашний бузок. Ви зможете спокійно прогулятися величезною територією бот саду та відчути всю красу травневих свят.

Якщо квітів у ботанічному вам буде мало – до 15 травня обов’язково завітайте на весняну квіткову виставку, на якій ви побачите аж 200 тисяч тюльпанів, ірисів, гіацинтів, нарцисів! На виставці квітів ви також зможете придбати рослини для вашого саду та дізнатися більше про ландшафтний дизайн. Вхід платний (10 і 5 грн.)

Виставка квітів проходить за адресою: вул. Лаврська (біля Музею Великої вітчизняної війни), м. Арсенальна. Вхід відкрито з 9.00 до 21.00.

Top