Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як привчити себе до занять спортом

Як привчити себе до занять спортом

Sport-Motivation-innerer-Schweinehund-495Напевно, кожен хоче бути в формі. Всі знають, що для цього потрібно регулярно займатися спортом. Але не в кожного є бажання та витримка щодня робити якісь вправи чи просто бігати зранку. Далі ми розберемося, як все ж таки привчити себе до занять спортом.

Випрацюйте звичку

По-перше, потрібно розвивати свою звичку. Згадуємо всім відоме правило «21 дня». Протягом цього часу ви повинні займатися тим, до чого потрібно звикнути. Якщо «зірвалися», починайте спочатку.

По-друге, мотивація. Треба усвідомлювати, для чого ви займаєтеся спортом. Адже він не тільки йде на користь вашому здоров’ю, а й робить вас привабливішими. Ще один мотив – бути зразком для когось. Ви можете подавати приклад рідним та друзям. Займайтеся разом з коханою людиною чи подругою – це чудова можливість проводити більше часу разом.

Виявіть силу волі

Заняття спортом вимагають неабиякої сили волі. Тому проявіть її. Скажіть собі: «Я можу!» Головне: вам потрібно звикнути до занять. Тоді ви навпаки будете радіти їм.sport

І, напевно, основне – це задоволення. Без нього ви не зможете привчити себе до занять спортом. Не робіть те, що вам не подобається. Зараз є дуже багато різних вправ, що можна виконувати вдома чи на вулиці. Підберіть собі те, що вам до душі. Займайтеся спортом із задоволенням і отримаєте бажаний результат.

Обережно з навантаженнями!

Збільшуйте навантаження поступово. Якщо першого дня занять ви зробите присідань більше, ніж потрібно, то наступного дня вам буде боляче ходити. Таким чином, аж ніяк не можна буде привчити себе до занять спортом, адже ви не зможете виконати повторно вправу.

Прислухайтеся до реакції свого тіла. Якщо під час виконання вправи ви відчуваєте дискомфорт, то потрібно підібрати іншу. Виберіть час, коли вам зручно займатися. Якщо важко вставати раніше, робіть вправи ввечері чи навпаки.

В будь-якій ситуації пам’ятайте, що тільки регулярними заняттями можна привчити себе до спорту. За два заняття бажаного результату досягти неможливо. Повірте в те, що вам під силу все. Не здавайтеся! Приємних вам занять! Бажаю досягти очікуваних результатів!

Підготувала Аліна Онищук

Top