Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як швидко відновити зір?

Як швидко відновити зір?

zrenijeЗір – найважливіше сенсорне відчуття, домінуючий засіб спілкування з навколишнім середовищем. На жаль, багато людей страждають від поганого зору, який може бути обумовлений різними факторами: шкідливим впливом новітніх технологій, генетичною особливістю, втомою або нестачею корисних речовин у організмі. Недотримання режиму сну, авітаміноз також можуть сприяти погіршенню зору.

Окулісти впевнені, що нестача вітаміну А може стати однією з основних причин втрати зору, тому, якщо ви зацікавлені у покращенні зору, варто звернути увагу на здорове харчування.

Якщо вас непокоїть поганий зір, ви можете скористатись декількома порадами, наведеними нижче:

– дотримуйтесь нескладної дієти, яка містить продукти, збагачені вітаміном А та важливими для здоров’я амінокислотами: кольорові овочі та фрукти (морква, апельсин, гарбуз, шпинат, брюсельська капуста, манго), червона риба, субпродукти, молочні продукти, свіжі ягоди та зелень;
– дотримуйтесь здорового режиму та не проводьте багато часу за комп’ютером та іншими технологічними засобами;
– у темний час використовуйте ділька джерел світла: наприклад, настільна лампа і загальне освітлення;
– захищайте очі від прямих сонячних променів, користуйтесь сонячними окулярами та не забувайте про жалюзі або штори у офісних приміщеннях;
– зважайте на те, що відстань від очей до робочої поверхні повинна становити не менш ніж 30 сантиметрів.Glasses on Eye Chart

Окуляри, контактні лінзи – це сучасні засоби, за допомогою яких кожна людина може миттєво покращити зір. Ці засоби, звичайно, дієві, але без них ви завжди буде почуватись беззахисними.

Спеціальна гімнастика для очей допоможе за лічені хвилини суттєво змінити зір. Якщо кожен день витрачати біля 15 хвилин на наведені нижче вправи, через місяць зір помітно відновиться.

– швидко моргайте протягом двох хвилин;
– міцно примружуйте очі на декілька секунд. Зробіть 7-10 повторів;
– закрийте повіки, зробіть легкий масаж очей;
– робіть кругові рухи очима у різних напрямках.

Гімнастика для очей знімає втому, покращує зір та не займає багато часу. Якщо ви будете робити вправи двічі на день, буквально через місяць окуліст зможе зафіксувати здобуті результати.

Підготувала Олександра Гамазіна

Top