Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як швидко відростити волосся

Як швидко відростити волосся

111З давніх-давен красивою вважалася довга коса. У столітті десь вісімнадцятому чи дев’ятнадцятому навряд чи можна було знайти дівчину, яка мала волосся вище пояса. Зараз, звичайно, до цього ставлення спростилося. Багато дівчат «позбуваються» свого довгого та пишного волосся, заради якоїсь супермодної короткої стрижки. А потім кусають лікті за своєю шевелюрою. Зараз і поговоримо про те, як швидко відростити волосся.

Визначаємо тип волосся

По-перше, все залежить від типу волосся. Воно може бути прямим, кучерявим, нормальним, жирним, сухим, тонким, жорстким. Для кожного типу – свій підхід. Нормальне та жирне волосся найлегше відростити.

Другий крок – перевірка своїх засобів для догляду за волоссям. Беремо свій шампунь і дивимося, чи підходить він для типу вашого волосся. Бажано придбати маску, бальзам чи кондиціонер для волосся. Можна також лосьйон для росту волосся, який потрібно втирати у корені.

Робимо ревізію засобів по догляду за волоссям

Звичайно, подбаємо і про гребінець. Він повинен бути або дерев’яним, або з натуральної щетини (металевим гребінцем краще не користуватися). Наступне – викидаємо шпильки та інші засоби, якими можна стягнути, скрутити волосся.volossia

Перевіряємо засоби, які допомагають робити укладку. На упаковці лаку, пінки повинно бути вказано, що цей засіб захищає ваше волосся від шкідливого впливу. Необхідно зменшити або взагалі вилучити користування плойкою, приладом для вирівнювання волосся і т.д.

Що ще зробити для росту волосся?

Щоб швидко відростити волосся, не забуваємо про масаж голови. Окрім масажу під час розчісування, потрібно робити додатковий масаж 2-3 рази на день.

Щоб волосся швидко росло, потрібно частіше підстригатися

Обов’язково завітайте в аптеку та придбайте вітаміни групи В, а також вам потрібні кальцій,цинк, купрум , магній. Можна придбати навіть спеціальний курс для покращення росту волосся. До речі, коли потрібно буде втирати ліки чи препарати в шкіру голови, то це також буде своєрідний масаж.

Як ще покращити ріст волосся? Якщо ви маєте можливість, то чудово буде записатися в косметичний салон на спеціальний курс масажу чи мезотерапії.

Слід частіше … підстригати волосся?

Як не дивно, але щоб волосся швидко росло, потрібно частіше підстригатися. Наприклад, кожного місяця можна «відрізати» декілька міліметрів волосся. Краще, коли це вам будуть робити гарячими ножицями.

Також, якщо ваша мета − відростити волосся якомога швидше, потрібно запастися літературою. Там ви зможете знайти рецепти народних методів для швидкого росту волосся. Ось декілька з них:

–          Відвар із хмелю та календули можна використовувати при митті голови 2 рази на тиждень;

–          Маска для волосся з цибулини. Цибулину потрібно потерти на дрібну тертку та нанести на голову, закрити шапочкою для ванни чи спеціальною плівкою, тримати 15 хвилин, потім помити голову.

Дотримуйтеся цих порад і через деякий час ваше волосся стане пишним та довгим. Бажаю успіхів!

Top