Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як сподобатися дівчині. 5 порад сором’язливим хлопцям

Як сподобатися дівчині. 5 порад сором’язливим хлопцям

soromijazlyvujПорада №1

Справа життя. Дівчатам не подобаються хлопці, які просиджують цілими днями за комп’ютерними іграми. Вони хочуть бачити біля себе хлопця, який знає, чого хоче та має мету, до якої прагне.

Порада №2

Будь собою. Не потрібно приміряти на себе роль когось іншого. Хоча, звичайно, дівчину можна обманути, але потім все одно вона дізнається, що той хлопець, який їй подобається, і ти − дві різні особистості. Це принесе тільки багато негативних емоцій спочатку для дівчини, а потім і для тебе.

Порада №3

Власний розвиток. Дівчатам подобається, коли з хлопцем можна поговорити не тільки про футбол чи машини. Тому розширюй свій кругозір. Також велику роль відіграє не тільки тема ваших розмов, а й твоя манера розповіді. Тому навчайся чітко висловлювати свою думку. Просто чудово, коли хлопець може вдало переказати якусь смішну історію з життя. Неважливо з його життя чи друга, а, може − взагалі вигадану.

Порада №4

Кожна дівчина хоче бачити поряд з собою людину, на яку можна покластися, яка зможе допомогти і захистити. Цікався її життям, її проблемами. Допомагай їй. Це буде означати, що вона важлива для тебе. Потрібно згадати, що невпевнені у собі боягузи дівчат мало цікавлять. Якщо з цим є проблеми, їх треба якомога швидко вирішити. Літератури та статей в інтернеті про те, як позбутися страхів, підвищити самооцінку та стати впевненим у собі, дуже багато.Couple Playing Around

Порада №5

Не забувай про те, що кожна дівчина хоче бути для свого хлопця єдиною, неповторною та особливою. Тому навіть і не думай в її присутності проводити захопленим поглядом якусь красуню. Напевно, тобі також не сподобається, коли вона буде задивлятися на інших хлопців. Навчися захоплено дивитися тільки на неї. Дівчата люблять, коли їх дивують. Сюрпризи ніколи не бувають зайвими. Також важливо не забувати про її день народження, знайомства та інші важливі для неї дати. Будь романтичним, лагідним та уважним.

Як бачиш, не так уже й важко сподобатися дівчині. Головне – бути самим собою. Бажаю успіхів!

Top