Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як стати добрішим?

Як стати добрішим?

Доброта − мова, яку можуть чути глухі і бачити сліпі.

Марк Твен

yak-staty-dobrishymКожному з нас інколи не вистачає трішки радості чи щастя, а, можливо, і звичайного тепла як і до самого себе, так і від інших людей. Загалом це все можна назвати добром. Мабуть, не кожен замислюється над питанням «Як стати добрішим?», але все ж таки, як?

Насамперед потрібно полюбити самого себе, те як ви ставитесь до себе безпосередньо впливає на те, як ви відноситесь до оточуючих, а це впливає і на відношення суспільства до вас.

Також не завадило б бути вдячним за те, що ви маєте, за те, що вам подарувала доля. І не важливо, наскільки погана ситуація у вашому житті, знайдіть позитивну хвилю та підкоряйте її.

Ще один дуже ефективний спосіб стати добрішим – полюбити своїх оточуючих. Коли ви пробачите всіх своїх ворогів та забудете всі образи, стане легше не тільки жити, але і морально оцінювати свої можливості.

Щоб стати добрішим, необхідно демонструвати свої позитивні емоції якомога частіше. Не потрібно тримати подяку в собі, завжди висловлюйте вдячність. Покажіть вашому співрозмовнику, що ви цінуєте його ставлення до вас. Скажіть «Дякую» Богу, за те, що ви живете, за те, що ви маєте можливість ходити, дихати, бачити, чути та відчувати.

Не критикуйте та не судіть дії іншого. На мою думку ніхто б не хотів, щоб його критикували, звісно, якщо ж ви хочете допомогти людині та показати їй її промахи, то це зовсім інша справа, але якщо ж ви робите це з ненавистю, то знайте − вам це повернеться.dobro

Ставтесь із розумінням та уникайте конфліктів. Кожен з нас має власну думку, а нав’язування своєї може закінчитись конфліктом. В будь-якому випадку, це не приведе до добра.

Робіть акцент на дрібницях. Не звертайте уваги на риси, які вам не подобаються у людях, це тільки дратуватиме вас. Знайдіть щось особливе у співрозмовнику. Можливо у нього гарні та добрі очі. Скажіть йому це з щирою усмішкою. Адже чим більше усмішок ви даруєте світу, тим більше повертається вам. Також вагомі добрі справи. Просто дайте місце літній людині у автобусі чи допоможіть одногрупнику з домашнім завданням.

І головне − насолоджуйтесь життям, будьте життєрадісними, адже саме це змінює нас в кращу сторону – сторону добра.

Top