Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як стати інструктором з йоги

Як стати інструктором з йоги

ijogaБезліч людей, які вперше приходять на заняття з популярної сьогодні йоги впевнені, що їх наставником буде надзвичайно просвітлений майстер, навіть духовний гуру. Ілюзії щодо інструктора розсіюються буквально через декілька днів, коли кожному стає зрозуміло, що наставник – це звичайна людина, яка відрізняється від інших лише тим, що вміє працювати з власним тілом та внутрішньою енергією.

Люди, які не на жарт захоплені йогою, звичайно, цікавляться: яким чином проста людина може стати інструктором, наставником для новачків? Сьогодні на сторінках Енциклопедії Корисного ми це з’ясуємо!

Насправді нічого особливо складного в тому немає: для того, щоб почати шлях до омріяної роботи, потрібно мати певну фізичну підготовку, закінчені курси інструкторів з йоги та зацікавлення в можливостях людського тіла.

Варто розуміти, що йога – це не тільки фізичні навантаження, а й духовна практика та шлях до самовдосконалення. Саме тому щоденним завданням для інструктора з йоги є робота над власним тілом та моральними якостями.

Інструктор з йоги, який прагне досягти успіху, повинен допомогти учням не тільки розвинутись фізично, а й пояснити філософію стародавнього східного вчення.yoga

Зазвичай курси інструкторів з йоги складаються з декількох тренінгів, де більш досвідчені наставники із задоволенням діляться теоретичними та практичними знаннями з комплексної йоги, проводять навчання з духовних практик. Базовий тренерський курс навчить вас працювати не тільки з тілом, а й з психікою людини, яка обирає шлях йоги. Хороший інструктор з йоги – це не тільки тренер, а й психолог, який здатен розуміти учнів.

На курсах інструкторів викладають наступні дисципліни: теоретична методологія йоги, бази медитації та пранаяма (курс управління власною життєвою енергією за допомогою дихальних вправ), основи фізіології та анатомії, а також основи техніки безпеки.

Людина, що вирішила стати інструктором з йоги, повинна оволодіти усіма доступними знаннями та практиками, стати справжнім професіоналом та наставником для учнів будь-якого віку. Йога – шлях до вдосконалення і кожен інструктор передає свій досвід та натхнення, ділиться отриманими знаннями, допомагає учням відчувати себе у гармонії з навколишнім світом.

Підготувала Олександра Гамазіна

Top