Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як стати менш агресивним

Як стати менш агресивним

stressXXI століття – час тотальної агресії, яка охопила не тільки дорослих, а вже й поширюється серед найменших – дітей. Кожного дня у нас виникають приступи агресії. Це відбувається з різних причин, але найчастіше через дрібниці. Хтось наступив вам на ногу, хтось не подзвонив вам, хтось просто дратує своєю поведінкою. І так кожного дня, день за днем, тиждень за тижнем, місяць за місяцем…

Психологи впевнені, що вся наша агресія родом з дитинства – це всі наші непереборні комплекси. Також вони говорять, якщо ми кожного дня будемо стикатись з агресією, то не мине й тижня як для нас вона стане звичною, нормою поведінки.

Що ж тоді залишиться від нашої нервової системи? Тож варто задуматись, що важливіше для нашого здоров’я і навчиться перестати хвилюватись через дрібниці. Для цього потрібно спочатку знайти причину нашої агресії, розібратись з нею та проаналізувати.

Порівняння

Перший спосіб позбутися від агресії – порівняння. Коли у вас випав з рук мобільний телефон, бо хтось вас підбив, не починайте репетувати, станьте рівно, дихайте повільно і уявіть скільки людей страждає більше ніж ви, уявіть, що багато людей взагалі не мають мобільних телефонів. Порівнявши ви зрозумієте, що ваша проблема не така страшна як на перший погляд здалося, і ви перестанете нервувати, а згадаєте що все у вас в порядку.

Улюблена справа

Другий шлях по подоланню агресивної поведінки – кожного дня знімати стрес улюбленою справою. Виділіть для себе 20 хвилин в день для розслаблення. Це може бути будь-що: заняття спортом, читання, малювання, просто розслабитись на м’якому дивані, послухати музику, подивитись кіно чи мультик. Кожен вибирає сам, але ні в якому разі не потрібно використовувати куріння чи алкоголь при боротьбі із агресією. Адже це може призвести до загострення ситуації.

Здоровий сон

Також, науково доведено, що частіше напади агресії виникають у людей, які не виспались. Так, коли ви сонні – ви дуже роздратовані. Тож не забувайте кожного дня гарно спати. Найкраще підходить сон від 7 до 9 годин, але не менше і не більше.

Активний відпочинок

no stressЧетвертий спосіб – активний відпочинок на свіжому повітрі. Саме це дозволить вам розслабитись і заспокоїтись. Прогулянка по парку – справжній релакс для вашої нервової системи. Тож хоча б раз на день вийдіть на вулицю та погуляйте з півгодинки. І вже після цього від стресу не залишиться ні краплинки. Подвоїти результат можна за допомогою собаки. Якщо у вас немає вашої собаки, то візьміть у знайомих і погуляйте з нею. Будьте впевненими, після прогулянки ви повернетесь відпочилими та щасливими.

Настрій та бажання

Не менш важливим є ваш настрій і бажання. Завжди думайте лише про позитивне, добре та тепле, радійте життю та кожній хвилинці прожитій разом з рідними та коханими, не забувайте, що життя єдине і його точно не потрібно витрачати на сварки та агресію.

Підготувала Гордієнко Тетяна

Top