Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як стати пунктуальним

Як стати пунктуальним

yak-staty-punktyalnymНавчитися завжди прибувати вчасно у будь-яке місце за будь-яких обставин під силу кожній людині, яка визнає свою проблему і розуміє, що власна непунктуальність спричиняє чимало незручностей оточуючим, а ще створює не надто хорошу репутацію.

Штудіювання блогів і тренінгів, де вчать мистецтву управління часом не дасть результату, якщо не шукати відповідей на запитання у площині невихованості і вперто переконувати себе, що причина регулярних запізнень полягає у постійній зайнятості і невдалому збігу обставин. Як же стати пунктуальним?

Виховувати пунктуальність слід із управління розпорядку дня, обдумовуючи, які справи вимагають негайного виконання, а які можуть почекати. Щоб не запізнюватись на роботу, можна з вечора скласти ранковий план до виконання і завчасно підготувати гардероб, скласти усі необхідні речі в сумочку, позбавивши себе ранкового поспіху. Не зайвим буде й обліковування часу.

До прикладу, можна визначити, скільки хвилин займає весь ранковий туалет чи процедура вдягання безпосередньо перед виходом з дому, а далі чітко дотримуватись дедлайну з тим, щоб не дати непунктуальності шансу поставити пляму на власній репутації. Корисно розрахувати маршрут переміщення покроково із пішими переходами та пересадками транспорту, ще й додати запас у 10-15 хвилин, бо краще вже прибути на місце призначення на 5-10 хвилин раніше, ніж потім червоніти через спізнення.pynktyalnost

Якщо й точність математики не допомагає, то, щоб стати пунктуальним,  можна додатково вдатись до маленьких хитрощів, як-то налаштувати годинник на упередження, попросити знайомих нагадати про час події дзвінком тощо.

Щоб не спізнюватись на зустріч-побачення, краще домовлятись на точний час, а не оперувати туманними фразами на кшталт «близько третьої години». І на додачу, щоб не ославитись як вкрай непунктуальна людина, що має слабкість до запізнень, треба навчитись … запізнюватись. Про ймовірність своєї затримки виховані люди попереджають телефонним дзвінком, а от виправдання власної непунктуальності дивним збігом обставин − це поганий тон.

Підготувала Олеся Товт

Top