Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як стати стюардесою

Як стати стюардесою

stuardesaСтюардеса – рідкісна професія, що не потребує шести років навчання та дипломів, але при цьому вимагає добрих навиків, чаруючої зовнішності та міцного здоров’я. Існує багато дівчат, що мріють стати стюардесою, але не кожна проходить відбірковий тур. Цей тур включає в себе вік та ріст дівчини. Бортпровідницею може стати дівчина від 18 до 27 років зі зростом від 165 см до 190 см. Також кожна бортпровідниця повинна знати іноземні мови, а особливо – англійську.

Як вже зазначалось, для того щоб отримати цю професію, не потрібно навчатись шість років, та тут виникає питання: «Можливо для того щоб працювати стюардесою не потрібно навчатись зовсім?» І відповідь буде негативною. Звісно ж треба, просто набагато менше, ніж в університеті чи інституті. Навчання за цією професією потребує приблизно шести місяців на курсах, що проводить авіакомпанія.

Цікаво те, що курси підготовки бортпровідників цілком безплатні – за вас оплачує авіакомпанія до якої ви звернулись. Але, окрім цього, у вас має бути хоча б середня освіта. Бажано мати гуманітарну вищу освіту, але не вище магістратури, оскільки авіакомпанія може засумніватись у вашому бажанні працювати на них. Авіакомпанії важливо  знати, що ви будете постійним працівником і не відмовитесь працювати після першого ж місяця роботи.

styuardЗначну роль має ваша зовнішність. На переговори потрібно приходити у діловому стилі. Тобто, біла блузка, спідниця, що закриває коліна, закриті туфлі, також у будь яку пору року обов’язкові колготки, повноцінний та акуратний макіяж.

Якщо ж ви наважились стати стюардесою, то повинні знати, що з цією роботою вам прийдеться забути про своє звичайне життя. На початку місяця всім бортпровідницям роздають графік польотів. В середньому, якщо порахувати всі польоти, виходить близько 22-25 вильотів. Вихідних, в кращому випадку, всього лиш п’ять. Існує можливість того, що між перельотами вам дадуть 12 годин перепочинку. Зазвичай між перельотами малий відрізок часу, тому бортпровідники не мають можливості вийти за межі аеропорту чи навіть літака. Дуже тяжко працювати в умовах туристичних рейсів де багато людей, що мають багато замовлень.

Також важливо знати, що при евакуації на землю чи воду бортпровідники повинні за 90 секунд евакуювати всіх пасажирів, та при цьому заспокоїти їх і не допустити поширення паніки. Це ще одна особливість бортпровідника – вміння спілкуватись з людьми.

Підготувала Яніна Запотічна

Top