Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як стати цікавою людиною?

Як стати цікавою людиною?

peopleІ все-таки ви цікава людина… Якими якостями слід володіти, щоб почути таке про себе? До яких дій вдаватись − нарощувати інтелект чи покладатись на вроджений дар? Вміння викликати цікавість до власної персони можна розвинути, щоправда, слід налаштуватися на довготривалий і трудомісткий шлях. Сьогодні ми поговоримо про те, як стати цікавою людиною.

Помітними у натовпі сірої маси зазвичай стають люди, не схожі на інших, але однієї дивакуватості, бодай і дозованої, недостатньо, адже «родзинка» у зовнішності і способі мислення, викликавши інтерес, не втримає його протягом тривалого часу. Цікавість особистості формує її наповнення, цю якість здатне визначити і хобі. Навіть якщо це захоплення буде доволі звичним, все одно людина, яка із задоволенням розвиває певний хист, має блиск в очах, помітна для оточення, а розповідь про хобі примножить бали цікавості.

Додасть інтересу поєднання непоєднуваного, приміром, гра на музичних інструментах і бокс, шахи і скелелазання, східні танці і виготовлення ляльок-мотанок тощо. Якщо певні навички вже опановано, не слід спинятись на досягнутому, можна продовжувати пізнавати незвідане, ділитись враженнями від свого хобі з оточуючими.

Як ще стати цікавою людиною? Розширюючи сферу власних інтересів, можна не тільки збирати довкола захоплених співрозмовників, а ще й знайти однодумців. На заувагу: тренувати інтелект, планомірно підчитуючи наукові статті і опановуючи нові види спорту доцільно для розширення кругозору, але насерйоз варто займатись справою, яка дійсно до душі, тобто, бути собою.students

Підмічено, що оточуючі тягнуться до спілкування із самодостатніми людьми, здатними скласти про те чи інше явище власну думку і приймати виважені, самостійні рішення, навіть якщо вони не популярні серед спільноти. Певна річ, цікава людина не ігнорує думку оточення, але і не пливе за течією, шукаючи власні способи вирішення проблеми, проторює свій путь і з високо піднятою головою йде ним.

Загалом, у процесі формування із власної персони цікавої особистості важливо уникати крайнощів. Людину, схильну до самобичування, цікавою не вважатимуть, то ж самокритика має бути дозованою. Купаючись у проявах уваги до себе, важливо уникати проявів самозакоханості, адже людина із задатками нарцисизму не здатна бути цікавою по-справжньому. Той, хто думає тільки про себе і чує тільки себе, ризикує поринути у забуття.

Слухати інших, співчувати і радіти успіхам тих, хто оточує, при потребі допомагати і словом і ділом − ці риси також притаманні цікавим особистостям. Цікаві люди вміють влучно розрядити ситуацію дотепним жартом, вдало «ввернути» в розмову афоризм, розбавити бесіду метафорою, то ж почуття гумору теж здатне викликати інтерес, адже людям властиво тягнутись до особи, що випромінює радість і сміх.

У кожного своє уявлення про людину, яку можна назвати цікавою, але більшість сходиться на думці, що так кажуть про оптимістичну, веселу, неоднозначну особу, здатну підтримати розмову на будь-яку тему, до якої, як весняні паростки до сонця, тягнуться люди.

Щоправда, посилена увага люду спостерігається і до публічних та успішних персон, але не применшуючи їх цікавості, тут варто остерігатись корисливих мотивів, таких як банальне бажання погрітись у променях чужої слави та без особливої на те причини доторкнутись до побуту селебрітіс.

Підготувала Олеся Товт

Top