Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як стати вищим

Як стати вищим

ristМожливо, не кожен з нас задоволений своїм зростом. Хтось вважає  себе дуже низьким, а хтось – дуже високим. Якщо ж ваші батьки високі, то вірогідність того, що ви також будете високим, є великою. Але що ж робити, якщо ви вважаєте себе низьким?

Насамперед потрібно замислитись, як ви живете. Можливо, ви курите чи вживаєте алкоголь і наркотичні засоби, а можливо – ведете неактивний спосіб життя. Саме ці чинники впливають на ваш зріст, а особливо в дитячому та підлітковому віці. Лікарі радять відмовитись від перелічених вище продуктів заради свого ж здоров’я і не важливо скільки вам років.

Оскільки в наших кістках міститься кальцій, що відповідає за ріст, бажано вживати продукти, що містять його в собі. Це може бути, наприклад, молоко, сир,  масло, молочні каші. Також на ріст кісток впливає білок, що міститься  у м’ясі та яйцях. Чималий вплив на ріст організму людини мають вітаміни А і С. Вітамін А можна знайти у моркві та в яєчних жовтках, абрикосах, а вітамін С – в капусті, цибулі та цитрусових.

Для того, щоб перелічені вище продукти позитивно впливали на ріст, потрібно займатись активними вправами. Добре допомагає така легка та банальна вправа як вис на турніку. При цьому розтягується хребет, що значною мірою впливає на наш ріст. Також допомагає плавання і стрибки вгору, підтягування, потягування корпусу в сторони. Бажано плавати брасом. Виконуючи ці вправи, людина максимально розтягує своє тіло, що забезпечує і ріст кісток. Але і тут потрібно знати міру, адже великі фізичні навантаження можуть призупинити ріст та розвиток організму.

zristПри дотриманні цих правил у віці, коли ще можливий розвиток організму, можна збільшити ріст на 20%.

Потрібно завжди слідкувати за своїми рухами та тим, як ви сидите. Не потрібно горбитись чи напружувати свій хребет в одну сторону. Це не тільки допоможе запобігти сколіозу і візуально зробить вас вищим, а і покращить самопочуття. Також практика показала, що якщо з дитинства слідкувати за своєю поставою, то розвиток організму є кращий, а отже і ріст в тому числі.

Підготувала Яніна Запотічна

Top