Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як уникнути алергії на сонце

Як уникнути алергії на сонце

sonceХворіти влітку не любить ніхто, однак саме в цю пору є великий ризик занедужати на сонячний дерматит. Запобігти сонячному дерматиту можна тільки уникнувши причини його виникнення.

Таких причин є кілька. Перша з них пов’язана із тривалою дією сонця на незахищені ділянки тіла людини. Слід пам’ятати, що прямі сонячні промені дуже небезпечні від десятої години ранку і аж до сьомої години вечора.  До того ж, перебування довгий час на сонці може бути варте вам не тільки здоров`я, а й краси в старшому віці – шкіра буде зморшкуватою.

Насправді, саме сонце може викликати алергію лише у поєднанні з іншими факторами. Так, поєднання проміння сонця з хлорованою водою, пилком рослин, кремом чи дезодорантом теж може бути причиною появи сонячного дерматиту. Звісно, все залежить від індивідуальних особливостей організму, але при виборі косметики не зайвим буде звертати уваги на склад речовин, які входять до крему чи дезодоранту.

solar_dermatytЩе однією причиною виникнення сонячного дерматиту є знесилений після зимових вірусів імунітет. Тут порада лише одна – потрібно берегти своє здоров`я, загартовуватися та намагатися повністю відновлювати організм після хвороб.

Порушення обміну речовин та нестача вітамінів також можуть призвести до захворювання на сонячний дерматит. У зоні ризику найчастіше знаходяться  діти, люди із захворюваннями ендокринних залоз, люди з світлими тонами шкіри і великою кількістю веснянок. Шкіра залишається чутливою після епіляції, а деякі медичні засоби роблять людину уразливішою до сонячних променів. Серед таких засобів антибіотики, цитостатики, фторхінолон, а також трави – звіробій і якірці.

Підготувала Шевченко Олена

Top