Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як вдало поєднати роботу та навчання

Як вдало поєднати роботу та навчання

Student-friendly-Part-Time-JobsПроблема поєднання роботи та навчання буде існувати, певно, завжди. Тож дуже важливо навчитись безболісно міксувати ці два конче потрібних заняття та ще й залишати час на відпочинок. Підзаробити хочуть всі, починаючи від школярів та студентів, і саме для них дуже важко вдало розподілити час та обрати гарний варіант для заробітку на кишенькові виплати. Ми пропонуємо декілька варіантів, які 100%-ово допоможуть вам вдало поєднати навчання і роботу.

1. Вільний графік і робота на дому

Саме цей варіант якнайкраще підходить студентам. Адже вони добре знайомі з Інтернет-можливостями та можуть організувати свій час позмінно − робота і навчання. Багато офісів пропонують такі вакансії і радо вітають таких працівників. Адже не потрібно витрачатись на офіс і його начиння. Єдиний мінус такого способу заробітку − відсутність чіткого плану, бо іноді дуже важко сконцентруватись та змусити себе працювати при вільному графіку. Тому й заробіток може поменшати.

2.Домовленість з роботодавцем

Цей варіант допоможе тим студентам, які за певних обставин можуть пропустити робочий час. Тож якщо ви домовитесь заздалегідь про такі випадки, то роботодавці можуть просто давати вам відпрацювати те що ви “прогуляли” за допомогою додаткових годин чи праці у вихідні. Звісно, бувають випадки, коли начальство неохоче йде на поступки, але вміти умовляти теж треба.Commission having a Job interview.

3. Вечірня форма навчання

Цей варіант найрадикальніший і до того ж дієвий. Адже, якщо ви твердо вирішили, що робота приносить більше користі на даний момент, то без вагань переходьте на вечірню форму навчання, яка допоможе вам вдало поєднати роботу з навчальним процесом. При такому розкладі й заробіток буде вищим, бо працюватимете від ранку і встигатимете більше. А навчатись будете ввечері без хвилювань про роботу, яку вже виконали зранку.

Тож, експериментуйте, бо дует роботи і навчання потребує зусиль і правильного підходу. А головне − не здавайтесь! Адже всі перепони та бар’єри на нашому життєвому шляху роблять нас ще сильнішими!

Top