Ви тут
Головна > Світ > Як відкрити вино без штопора

Як відкрити вино без штопора

Мабуть кожен потрапляв у ситуацію, коли було потрібно відкрити вино, а штопора під руками не знаходилось. Енциклопедія Корисного підібрала кілька дієвих способів, як відкрити вино без штопора.

Перший метод відкрити вино без штопора — силовий: потрібно пальцем проштовхнути пробку всередину. У цього методу є один суттєвий плюс – інструмент завжди знаходиться під рукою, точніше, на руці.

Другий метод відкрити вино без штопора практично повністю повторює перший, однак, замість власного тіла можна використати тупий предмет. У цих двох методів є один суттєвий недолік – залишити вино на потім не вийде, потрібно випити все відразу.

Третій метод відкоркувати пляшку вина — найнадійніший. Потрібно вкрутити у корок шуруп, а потім за допомогою плоскогубців витягнути його назовні разом з корком. Проте цей метод навряд чи підійде для польових умов — якщо ви вже забули штопор, то яка ймовірність, що у вас із собою є ящик з набором інструментів?

З четвертим методом відкрити вино без штопора може впоратися навіть дитина — потрібно просто виколупати корок виделкою. Цей метод справді дуже простий, однак він і найбільш затяжний та виснажливий. Окрім цього, наливати вино доведеться через ситечко.

Останній метод відкрити вино без штопора найефектніший — корок можна просто вибити, скориставшись товстою книгою, пляшкою мінералки або власним взуттям. Хоча не кожна пляшка піддасться на такі жорсткі “вмовляння”. Якщо ваші старання затягуються, вино може перетворитися на шампанське.

Top