Ви тут
Головна > Світ > Як відрізнити шкіру від замінника

Як відрізнити шкіру від замінника

Leather-Slider2Зараз технології вироблення шкірозамінників настільки розвинуті, що відрізнити справжній матеріал від підробки важкувато. Може, це добре, коли ви купуєте якусь недорогу та незначну річ, проте, коли заплатили досить кругленьку суму за підробку, то це зовсім не приємно.

Одяг із натуральної шкіри зручний, легко носиться, взуття не натирає ноги, а ноги в ньому ніколи не спітніють. Є декілька маленьких секретів, що допоможуть вам відрізнити замінник шкіри від справжнього матеріалу.

По-перше, потрібно знати, чого робити не можна або які дії не дадуть змоги побачити підробку. Запах не зможе підказати вам якісний виріб, адже під час виготовлення до замінника додають ароматизатори, від чого по запаху їх від справжніх шкіряних речей відрізнити не можна. Також до замінників можуть додавати шматочки справжньої шкіри.shkira

Не варто підпалювати виріб. Та й в магазині вам цього ніхто не дасть зробити. Потрібно врахувати, що можна отримати штраф за псування товару або ж спрацює протипожежна безпека. Тим паче, замінник може бути оброблений речовинами, що запобігають горінню.

То як же відрізнити шкіру від замінника? Найперше − потримайте виріб в руках. Справжня шкіра нагріється й протягом певного часу буде зберігати тепло. Замінник шкіри не зможе нагрітися, а від нього долоня може спітніти.

[do action=”gear”]Натуральна шкіра вбере цю краплинку води, після неї залишиться пляма, що згодом зникне. По заміннику ж краплинка просто буде котитися по поверхні[/do]

Якщо зігнути виріб чи наступити на його кінець, то на справжній шкірі з’являться зморшки, але вони зникнуть, коли виріб розігнути, на заміннику ж зморшки залишаться.

Найбезпечніший спосіб відрізнити замінник від шкіри – краплинка води. Натуральна шкіра вбере цю краплинку води, після неї залишиться пляма, що згодом зникне. По заміннику ж краплинка просто буде котитися по поверхні.

Звичайно, будьте готові до того, що в магазині вам можуть не дозволити зробити вищезгадані дії. Тоді варто задуматися: можливо, продавцю є що приховувати?

Звичайний замінник шкіри виготовляється з хімічних речовин, що можуть наносити шкоду здоров’ю. Але нещодавно почали виготовляти еко-шкіру (технологія виготовлення та ж сама, але в якості матеріалу використовується екологічно чиста сировина). Вона не викликає алергічних реакцій та не несе шкоди здоров’ю. Цей матеріал дуже зручний для виготовлення. Він гнучкий, еластичний, легко ріжеться, кришиться, обробляється, клеїться. Еко-шкіру використовують для виготовлення взуття, сумочок, гаманців, для оббивки меблів та салонів авто. Її виготовляють різноманітних кольорів та фактур.

Завдяки еко-шкірі тепер і захисники прав тварин можуть придбати собі вибір із шкіри, при цьому їхні інтереси та переконання не будуть ображені.

Еко-шкіра – безпечний матеріал. Він довговічний та легкий в догляді. Плями можна протерти спочатку вологою ганчіркою, а потім сухою. Якщо ж пляма серйозна, то можна скористатися 50 – ти % спиртовим розчином чи нашатирним спиртом.

Top