Ви тут
Головна > Техно > Як вибрати гірський велосипед

Як вибрати гірський велосипед

Holland BicyclesНа сьогоднішній день все більше зростає популярність гірських велосипедів. З’явилася приказка: «Де людина не пройде, там може проїхати на велосипеді». Але потрібно знати, де купити якісний, надійний «транспорт», як і що вибирати.

Перше, з чим необхідно визначитися − місце купівлі. Більшість вважають, що на ринку можна купити «справжній» велосипед. Проте частіше  всього саме там ви можете отримати облизня і надалі більше ремонтувати свого «коня», ніж їздити на ньому.

Напевно, одним із найкращих варіантів є веломагазин. Там вам порадять, який велосипед вибрати, там же і знаходиться веломайстерня, де вам налаштують його. Такі магазини слідкують за своєю репутацією, тому не продають відкрито неякісний товар. Але ціна там може бути на 15-20% вища, ніж в Інтернеті.

В мережі останнім час з’являється все більше і більше інтернет-магазинів, в тому числі і з велосипедами.

Якісний велосипед можна придбати з рук в руки, тобто у попереднього власника. Перевага – це купівля доволі надійного агрегату за низьку ціну. Недолік: вам можуть підсунути несправний або вкрадений велосипед.girskiy-velosyped

Найкращий варіант – такий собі маленький магазинчик, де працює всього лиш одна людина – продавець, господар, механік в одному обличчі. Він особисто проведе первинну «установку», доставить його і в разі несправності полагодить безкоштовно (деякі підприємці) упродовж гарантійного терміну.

Якщо ви вибрали місце де купувати велосипед, то тепер потрібно звернути увагу на стиль їзди. Даунхіл, фрірайд – екстремальний спуск з гірських схилів, стріт – екстремальне керування та подолання перепон в міський місцевості, велотуризм та ін.

Для кожного виду «катання» є свої особливості, які можна знайти на спеціальних сайтах. Виходячи з цих самих особливостей, ви повинні звертати увагу на матеріал рами (з алюмінію, сталі, титану чи карбонові – все залежить від призначення та ціни), звичайно, гальма, педалі, амортизатори.

Від якості та надійності велосипеда може залежати ваше життя, тому потрібно серйозно підійти до купівлі «двохколісного коня». Не жалкуйте грошей та часу на вибір велосипеда. Приємного відпочинку!

Підготувала Аліна Онищук

Top