Ви тут
Головна > Світ > Як заощадити на туристичній путівці

Як заощадити на туристичній путівці

imagesКожен з нас мріє побувати в мальовничих місцях світу та відпочити на славу, але не кожен фінансово спроможний це зробити. Багато людей не здогадується про те, як можна заощаджувати на туристичних путівках та загалом на своєму відпочинку, але це робиться дуже легко.

Наприклад, для того щоб зменшити ціну путівки приблизно на 5%, потрібно всього лише зайти на сайт турфірми та замовити путівку через інтернет. Банально, легко та швидко, а ще й як вигідно. Ще однин спосіб, що також є дуже популярним серед туристів – «Раннє бронювання». Суть цієї програми полягає в тому, що турагентства віднімають від сезонної ціни 20-40%, що дозволяє добре заощаджувати кошти.

Значно зекономити кошти на туристичній путівці дозволяє подорож з друзями. У цьому випадку ви отримуєте відразу дві насолоди :  заощадження та веселий відпочинок в колі друзів, що завжди у разі чогось піднімуть настрій. Для початку − це економія в номері готелю, а також економія на турпослуги, так як путівка оформлюється не на кожну людину, а на групу людей. Але, на жаль, це діє не в всіх місцях.

Деякі туроператори можуть запропонувати вам купити багато екскурсій відразу, щоб не оплачувати кожну окремо. Так, це зручно, але не завжди, адже може трапитись щось несподіване та частину екскурсій доведеться пропустити, і тоді це буде переплата. Також, окрім того місцеві турагенції та готелі пропонують безліч екскурсій за нижчу ціну.

Більшість людей з нетерпінням чекають літа, щоб відпочити на березі моря, або зими для того, щоб відчути екстремальні відчуття від спуску з засніженої гори, але не всім приходить на думку, що є країни, де завжди тепло та сонячно чи завжди працюють гірськолижні курорти.

В Туреччині та Єгипті у вересні ціни починають падати на 20-25%, а хороша погода тримається до кінця жовтня. Можна продовжити літо і заощадити на відпочинку! Окрім цього, в міжсезоння купити путівку та піти у відпустку легше. Для тих, кому спланований відпочинок «від А до Я» не є обов’язковим, пропонують «гарячі» путівки. Це вигідний спосіб зберегти гроші, але і тут потрібно знати, що при всій своїй дешевизні якраз такий відпочинок може обійтися набагато дорожче, ніж передбачалося.

Підготувала Яніна Запотічна

Top