Ви тут
Головна > Світ > Як запланувати екскурсію по Одесі, де знайти подобове житло в Одесі

Як запланувати екскурсію по Одесі, де знайти подобове житло в Одесі

passage_odessaОдеса – перлина України з давньою європейською традицією. Радимо вам відвідати Одесу, яка гостинно прийме вас в будь яку пору року. Влітку – зігріє сонечком, взимку – потішить архітектурою. Коли б ви не приїхали – завжди знайдете чим зайнятися. В будь якому випадку, почніть планувати візит до Одеси з пошуків житла. Одеса – дуже туристично орієнтоване місто, а отже не буде нестачі різноманітних готелів та хостелів. Однак, якщо ви хочете відчути істинний колорит Одеси – радимо знайти зручне і затишне подобове житло в Одесі.

Найкраще почати знайомство з містом під час пішохідної екскурсії по Одесі. Під час неї ви познайомитеся з історичною частиною міста, самим його центром. Якщо маєте бажання – до ваших послуг безліч екскурсійних бюро з різноманітними програмами, однак хороший путівник і уважність – є дуже ефективним способом пізнати місто. Сторінки путівника перенесуть вас у XVIII -XIX століття і ви прогуляєтеся вулицями, які бачили імператорів і герцогів, графів і адміралів. Ви насолодитеся прекрасною архітектурою, чудовими старовинними творіннями італійських, французьких і німецьких зодчих, а також незвичайними скульптурними шедеврами сучасних майстрів.odessa_foto_1

Для початку, пройдіть знаменитою Дерибасівською і дізнайтеся, чому на ній, як співається в пісні, “завжди гарна погода”, насолодіться одним із найкрасивіших театрів Європи – Одеським театром опери та балету і дізнайтеся яку роль театр зіграв у боротьбі за тверезість населення міста.

Послухайте гімн Одеси у Міської Думи, прогуляйтеся по Приморському бульвару, порахуйте сходинки, гуляючи Потьомкінськими сходами, зробіть традиційний одеський “лук” на тлі Морського порту та біля підніжжя памятника Дюку де Рішельє, засновнику міста.

Да, прогуляйтеся по Катерининьскій площі, через Тещин міст, огляньте Шахський і Воронцовський палаци, не забудьте заглянути в Міський сад з його скульптурами і затишним ландшафтом. Обовязково відвідайте найбільш старовинний християнський храм міста і повну історичних загадок Соборну площу.

Якщо ви маєте настрій неспішно і детально познайомитися з найзнаменитішими пам’ятниками міста, подихати одеським повітрям, наслухатися одеської мови – то радимо знайти квартира в Одесі подобово – це зекономить вам час та гроші. Не забудьте заходити у всі одеські дворики, де з вами привітно вітатимуться корінні одесити. Питайтеся у них поради куди піти – адже ніхто не знає місто так, як вони.

 

Top