Ви тут
Головна > Світ > Як заробити на рукоділлі

Як заробити на рукоділлі

hobiЗараз все більш популярними стають вироби зроблені своїми руками. Багато хто захоплюється вишиванням, плетінням, в’язанням. Можна зробити так, щоб ваше хобі стало справою, яка буде приносити не тільки задоволення, а й кошти. Так звані вироби «хенд-мейд» популярні та коштовні.

Потрібно знати, що купуватиме потенційний покупець. Адже якщо товар не популярний серед споживачів, то, логічно, що купувати його ніхто не буде. Найлегше дізнатися таку інформацію – провести опитування в соціальній мережі.

Якщо ви вирішили перетворити хобі на постійну роботу, то ось варіанти, як це можна зробити.

Невеличкий магазин

Коли вашою мрією був маленький магазинчик з поличками, на яких красуватимуться ваші вироби, то будь ласка. Для такої справи не потрібна величезна площа, тому витрати можна зменшити до мінімуму. Можна також винаймати місце десь на ринку. Але потрібно розташуватися десь подалі від інших таких підприємців. Адже маючи конкурента через декілька метрів, ви можете не досягти великого успіху.

Продаємо через соцмережіhobbi-biznes

Звичайно, продавати свої вироби можна, не виходячи з дому, за допомогою Інтернету. Можна для початку створити групу, де ви будете викладати фото своїх виробів. Запрошуючи друзів та знайомих, а також розміщуючи посилання в інших групах та сайтах, ви зможете знайти собі клієнтів та замовлення.

Відкриваємо інтернет-магазин

Якщо ваша група процвітає, ви можете створити свій інтернет-магазин. Це можна зараз зробити зовсім безкоштовно, адже багато ресурсів пропонують розміщувати свої інтернет-магазин у них. Достатньо вибрати найпопулярніший.

Звичайно, ви можете розмістити свій магазин у вас вдома. З одного боку, це зручно. Не потрібно кудись носити вироби, адже вони можуть пошкодитися. З іншого ж, якщо ви живете десь за містом або в якомусь далекому районі, мало хто захоче добиратися до вас. Втім, зараз існує чимало служб доставки товарів, завдяки яким ваш клієнт отримає покупку за день-другий.

Використовуємо найману працю

Також ви можете заробити гроші на рукоділлі, використовуючи чужу працю. Ви знаходите майстрів, які хочуть продавати свої вироби. Це можна зробити, розмістивши оголошення на спеціальних сайтах та газетах, у соціальній мережі. Домовляєтеся з ними про ціну, але не дуже торгуйтеся. Пам’ятайте, що для кожного його виріб найкрасивіший та найдорожчий, тому образити майстра легко. На початку відкриття магазину купуйте різноманітний товар,  потім, коли побачите, що саме цікавить покупців, будете відсіювати непотрібний.

Не забуваємо про пошук клієнтів

Знайти клієнтів ви можете дуже просто. Прийдіть на роботу у власній вишитій сорочці чи в’язаному светрі або ж прикрасьте робочий стіл своїм виробом. Колеги обов’язково звернуть на це увагу. Також не забувайте про реклами та оголошення.

Шукаючи персонал для магазину, звертайте увагу на зацікавленість працівника в успіхові та процвітанні магазину. Також пам’ятайте про юридичну сторону приватного підприємця.

Успіхів у власній справі!

Підготувала Аліна Онищук

Top