Ви тут
Головна > Світ > Як засмагати, якщо шкіра дуже чутлива

Як засмагати, якщо шкіра дуже чутлива

1279946297_zagar1Сонце − незамінне для життя людини. Адже саме завдяки його світлу живі організми присутні на нашій планеті, саме завдяки йому активізується хлорофіл і виділяється  кисень, саме завдяки сонцю у людському організмі виробляється вітамін D. Але не завжди центральна планета сонячної системи несе корись для людини.

Іноді сонце стає агресивним і небезпечним. Найбільше загрози несе літнє розпечене сонце. Саме під час літнього відпочинку, коли люди ліниво відлежуються під сонцем на пісочку, є найбільший ризик обгоріти. А якщо у вас ще й чутлива шкіра, то без опіків не обійтися.

Але ж хто хоче повернутися з відпустки червоним раком? Як уберегти себе, якщо маєте чутливу шкіру?

Перш за все, запам’ятайте, що з 11 до 16 вам на відкрите сонце зась! Саме в цей період доби сонячні промені найагресивніші. А от в інший час, як-от з 6 до 11 ранку та з 16 до 19, ви можете засмагати без жодних застережень

Щодо тривалості сонячних ванн, то першого разу вам вистачить і 10 хвилин, а потім додавайте по ще 10 хвилин кожного наступного дня. В жодному разі у перший день відпочинку не вилежуйтесь на сонці дуже довго. Бо бажання мати красиву засмагу і якнайшвидше може обернутися для вас лікарем та «ув’язненням» у номері.

Як правильно засмагати? Перед походом на пляж обов’язково прийміть душ, щоб змити молекули сального жиру з тіла. Потім потрібно витертись насухо і намаститись спеціальним кремом. Так як ви щасливі володарі чутливої шкіри, то найкращий варіант − крем/лосьйон від засмаги з найвищим рівнем захисту SPF/UVA.

Не менш важливим є наявність коензиму Q10, ліпосом та церамідів. Саме вони захистять вашу ніжну шкіру від агресивних променів ультрафіолету. Також, уважно прочитайте позначення на засобі, чи проходив він тести на алергічні реакції.  Адже для чутливої шкіри − це обов’язків захід.

Тож, пам’ятайте про заходи захисти і відпочивайте безпечно!

Top