Ви тут
Головна > Техно > Як зробити із горища кімнату? Монтаж вікон

Як зробити із горища кімнату? Монтаж вікон

Горище, без сумніву, чудовий спосіб збільшити житлову площу будинку. Затишна спальня, спортзал, бібліотека, кабінет, ігрова чи гардеробна кімната –  старе горище може перетворитися у справжній райський куточок.

fakroКлючові моменти у трансформації цієї частини будинку – утеплення даху, проведення світла, та, звісно ж, встановлення віконних конструкцій. Кожен із цих етапів має чимало нюансів, але у цьому матеріалі ми спробуємо зосередитися саме на потрібних мансардних вікнах, а переглянути каталог дахових вікон Ви можете на сайті Тисея.

Звісно ж, чимало кімнат на горищі не мають віконних прорізів і це не створює особливих труднощів. І справді, наявність вікна не така важлива для майбутнього гардеробу чи бібліотеки. Але якщо мова йде про кімнату для щоденного проживання (спальня, дитяча кімната), тут потрібне природне освітлення, а також регулярна вентиляція приміщення.

Отож, для початку слід визначитися із місцем для майбутнього вікна, зокрема, чи доцільно його монтувати у стіну, чи все ж зупинитися на даху. У будь-якому випадку доведеться зробити потрібні віконні прорізи. На цьому етапі слід зробити точні заміри уже придбаних вікон і вирізати місце із відповідним запасом – 100-150 мм.

Якщо в стіні це можна зробити відносно швидко, то для отвору на даху потрібен спеціальний дерев’яний каркас з внутрішньої сторони даху, який допоможе втримати майбутнє вікно і захистити його від важкості снігу чи інших атмосферних впливів. Під час цього етапу роботу краще скористатися послугами професіоналів, так як роботи із герметизації віконних швів слід провести на найвищому рівні.

Для віконного оформлення чудово підійде продукція «Roto». Зазначений виробник має відмінну репутацію на ринку віконних конструкцій і забезпечують довготривалу експлуатацію своєму власнику. Так, серед переваг мансардних вікон німецької компанії «Roto» – максимальна шумо- і теплоізоляція, стильний дизайн, а також екологічність. Що цікаво, порівняно нещодавно компанія розробила мансардне вікно на дистанційному управлінні. Конструкція обладнана сонячною батареєю у вигляді невеликої пластини. Батарея живить енергією акумулятор, завдяки якому і працює конструкція.

Віконні конструкції «Велюкс» також підійдуть для мансардного вікна горищі. Зокрема, через високоякісне та безпечне скло триплекс, невибагливість у догляді, а також надійну та просту систему монтажу.

Top