Ви тут
Головна > Дім > Які екзотичні фрукти можна виростити вдома

Які екзотичні фрукти можна виростити вдома

Av-300x225Мрієте збирати лимони чи мандарини просто із дерева на підвіконні, або про філіжанку кави, вирощеної власними руками? Це не така вже й нереальна фантазія! Головне – мати час та бажання, а ще – слідкувати за дотриманням необхідних для цих рослин умов. Якщо все робити правильно, то вдома можна виростити:

Цитрусові (лимон, апельсин, мандарин, лайм, бергамот)

Перш за все розвіємо переконання, що з кісточки, знайденої в плоді і дбайливо посадженої у вазон, може справді вирости плодове дерево. Деревце виросте, однак плодів таки не дасть. Для цього його треба щепити із гілочкою того дерева, яке вже давало плоди – тоді й матимете власні лимони та мандарини. Головне – тепло і жодних протягів та морозів!

Ананас

Купили в магазині ананас? Прекрасно! Верхівку все одно зрізають і викидають, але ви так не робіть! Якщо залишите на ній трішки м’якоті, тоді сміливо одразу ж саджайте у вологий пісок. Багато вологи і тепла – і ваш ананас зможе плодоносити вже за кілька років. На жаль, плоди не завжди будуть ароматними та солодкими, але ж це і не зовсім його рідні умови. Які ще екзотичні фрукти можна виростити в домашніх умовах?

Фініки

Ці плоди часто вирощують із кісточки плода. Рослина не потребує особливих умов догляду. Головне – давати їй якнайбільше світла та тепла! Влітку температура приміщення не повинна опускатися нижче 20 градусів, а взимку – нижче 12-14. red berries

Кавові дерева

Ці рослини якнайкраще підходять для початківців. Часто підливати, давати вдосталь сонця, а взимку слідкувати, аби температура не була вищою за 10 градусів – кавові дерева тоді перебувають у стані вегетативного сну, тож зайве тепло може їм нашкодити.

Авокадо

Виростити авокадо можна із кісточки плоду. Для цього заокруглений кінець поміщають у ґрунт, а гострий залишають на поверхні. Часто підливати – і вже за тиждень-два рослина пустить корінець. Доки не з’являться перші листочки, паросток треба забезпечити теплом – температура не може опускатися нижче 18 градусів.

Автор: Ірина Сонячна

Top