Ви тут
Головна > Світ > Які фрукти найкорисніші?

Які фрукти найкорисніші?

fryktuЗдорове харчування базується на вживанні фруктів, які є джерелом вітамінів, мікро- та макроелементів. Саме вони допомагають налагодити обмін речовин та просто оновити життєві сили. Але не завжди ми можемо дозволити собі фрукти: чи сезон не дозволяє, чи ціни кусаються. Тож, потрібно визначити, які фрукти найкорисніші з тих, які лежать на полицях супермаркетів майже круглий рік, і серед тих, які можна купити на базарі “у бабусь”.

1. Банан

Погодьтеся, банан доступний весь рік, до того ж ціна більш-менш прийнятна. А користі скільки! Банан і тиск знижує, і дієвий для профілактики серцево-судинних захворювань, і сприяє нормалізації функцій шлунка. Адже вживаючи банан, кислотність в шлунку знижується і печія відступає, а до того ж вживання бананів сприяє покращенню настрою, адже банани містять рибофлавін, що сприяє виробленню тестостерону. Банан − дієве поєднання смаку та користі.

2. Грейпфрут

Ще один корисний фрукт для профілактики хвороб шлунково-кишкового тракту та прискорювач обміну речовин. Тож, і вагу можна гарненько скинути. Якщо їсти грейпфрут помірними порціями і регулярно, то зайві 5-7 кг з легкістю вас покинуть.koryst-fryctiv

3. Абрикоси, курага (не в сезон)

Абрикоси − джерело бета-каротину, який оновлює клітини нашого тіла, і проганяє старість на декілька років, і зберігає дорогоцінний зір. Магній, залізо, які необхідні нашому організму для енергійного життя та нормалізації нервової системи, теж містяться в абрикосах.

4. Манго

Цей екзотичний корисний фрукт дедалі частіше зустрічається на прилавках. Звісно, ціна немаленька, але користі не менше. Адже в манго міститься добовий запас вітаміну C, мікроелементи, які здатні убезпечити вас від артриту, та ще й загоїти рани.

5. Ківі

Цей фрукт вже перетворився на звичний і постійно доступний. Ще й дієвий при проносі, адже гарно очищує кишечник. Для зниження ваги ківі теж підходить, очищуючи організм, він ще й підвищує імунітет.

6. Лимон

Всім відома його користь і здатність зміцнювати імунітет. Тому, його використовують при застудах. Також склянка води із кружальцем лимона сприяє зниженню апетиту та прискоренню обміну речовин. Отже, у такий спосіб можна швидко спалити жир і схуднути.

7. Яблука

Звісно яблука, які доступні кожному і протягом всього року. У шкірці цього смачного і соковитого фрукта міститься багато пектину, а в м’якоті − клітковина, яка вимітає всі токсини та жири з нашого організму. Пам’ятайте, корисніші − яблука українські, бо імпортні містять речовини для довшого збереження, які негативно впливають на наше здоров’я.

8. Апельсин і папайя (якщо знайдете)

Ці надзвичайно корисні фрукти з роду помаранчевих багаті на вітамін C. Але в папайї його більше − аж в 15 разів! До того ж, вона сприяє зниженні ризику поліартриту та рівня холестерину.

Вибирайте найкращі фрукти які підходять саме для вас, і “черпайте” все корисне з них!

Top