Ви тут
Головна > Світ > Які морепродукти найкорисніші?

Які морепродукти найкорисніші?

seafood-v.SMМорепродукти − важлива складова здорового харчування людини. Данні продукти майже не мають протипоказань, адже вони містять велику кількість корисних речовин, що добре засвоюються організмом. Вживання морепродуктів зменшує ризик серцево-судинних захворювань, а також допомагає швидше скинути зайву вагу.

Морепродукти багаті на вітаміни, мінеральні речовини та амінокислоти. Астаксантин (ним багаті креветки) сприяє регенерації, тобто призупиняє старіння. Люди, що вживають морепродукти і рибу, мінімально схильні до депресій і меланхолії. Такі продукти містять білок та більше тридцяти мікроелементів, що добре впливають на стан шкіри та волосся, також у морепродуктах є сірка, кальцій, йод, цинк, калій, магній та інші поживні речовини.

Креветки та краби

У креветках і крабах є багато білка. А також у них  багато омега-3, вітамінів групи В, йоду та поліненасичених жирних кислот. М’ясо креветок багате на вітамін В12, який необхідний для підтримки нервової системи і гемоглобіну. М’ясо креветок покращує еластичність судин, а також позбавляє організм від надлишку холестерину. Все це завдяки турину.

Устриці

Завдяки  вмісту в устрицях вітаміну D існує вони добре впливають на зміцнення кісток. Устриці містять багато цинку, що сприяє здоровій діяльності статевих органів чоловіків, та статевої діяльності загалом.

Морська капуста23977_l

Морська капуста представляю собою водорості. Вони ростуть на глибині 15-20 метрів У ній міститься багато йоду, фосфору, магнію, солей, калію, алюмінію, заліза та брому. Окрім цього, в морській капусті містяться вітаміни  А, С, а також  групи В. Морську капусту добре вживати при захворюваннях нирок, щитовидної залози, а також при порушенні обміну речовин, серцево-судинних захворюваннях. Але вживання більше  ніж 300 г цього продукту може привести до розладу травлення.

Мідії

У мідіях міститься селен, що дозволяє організму протистояти онкологічним захворюванням, кобальту, що  бере участь у синтезі вітаміну В12. Також є багато: калію, йоду, магнію, кальцію, брому.

Кальмари

У кальмарах міститься вітамін В і різноманітні речовини, що допомагають виділяти травні соки. М’ясо кальмарів також багате на білки.

Top