Ви тут
Головна > Світ > Про подарунки

Про подарунки

Вибір подарунка – справа непроста. Енциклопедія Корисного розкаже вам, чого дарувати не варто і на що обов’язково слід звертати увагу, обираючи подарунок.

Гаманець – дуже вишуканий і хороший подарунок, але даруючи його, обов’язково вкладіть у середину монетку або купюру – “щоб гроші водилися”.

Дарувати порожній гаманець або скарбничку – зараз це практично нонсенс, та ще й з явним відтінком поганого смаку.

Існують повір’я, що не можна дарувати колючі та ріжучі предмети (ножиці, ножі, шпильки). Так, наприклад, у китайців, вважалося, що такий подарунок ніби розрізає позитивну ауру довкола людини. А у слов’ян вважалося, що гострий чи ріжучий подарунок – до розлуки, сварки чи розриву відносин.

Кажуть, що дарувати свічки – теж погана прикмета. Виявляється, що навіть набір декоративних свічок у подарунок – це до похорону, ну, або хоча б до відключення світла.

Існує чимало забобонів та народних вірувань і що до найпоширенішого подарунку – квітів. Багато жінок і дівчат не люблять гвоздики, адже ці квіти, особливо червоні – до розлуки.

Квіти жовтого кольору дарують людям, яким бажають світла і добра, також вони чудово підходять творчим особистостям. Однак, існує й твердження, що жовті квіти – це квіти зради, невірності, розлуки, тому не варто дарувати їх коханим. А от червоні квіти – квіти любові та кохання, а темно-червоні – квіти пристрасті.

У жодному разі подарунком не слід обирати дзеркало. Говорять, що дзеркала несуть у собі енергетику старіння, а можливо й смерті, неначе в дзеркалі відбивається потойбічний світ.

Виявляється, погана прикмета, якщо хлопець перед весіллям дарує своїй дівчині книги – розійдуться. Раніше вважалося, що з подарунком-книгою дівчина начитається заморських романів про неземну любов і прекрасних лицарів і охолоне до свого судженого.

І на останок, дамо одну цінну пораду: якщо вам таки подарували річ, яку “дарувати не можна”, дайте дарувальнику якусь дрібну монетку – це своєрідний відкуп від усього злого, що може принести зі собою цей подарунок.

Top