Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як обрати кращий готель для відпочинку

Як обрати кращий готель для відпочинку

Протягом цілого року, плекаючи надію на поїздку за кордон або подорож у межах країни і ретельно плануючи маршрут, не слід випускати із уваги місце де, власне, триватиме відпочинок − готель, у якому приємно буде спати вночі, прокидатись вранці і відпочивати пообіді. Сьогодні ми з’ясуємо, як обрати готель для відпочинку.

Що може зіпсувати вашу відпустку?

Зважений та раціональний підбір виду та типу закладу, що співпаде із фінансовими можливостями, є однією зі складових успішності відпустки. Звести нанівець усі зусилля по приготуванню до відпочинку здатні будь-які недоліки − непідходяще харчування, дороговизна номерів, відсутність анімації та додаткових послуг, то ж до критеріїв підбору готелю треба підійти з усією відповідальністю, насамперед визначившись із власними вимогами.

На що звертати увагу при подорожі компанією або з дітьми?

Якщо відпустка триватиме у молодіжній компанії, важливо знати усе про розташування клубів та ресторанів на курорті, відстань до них від готелю і можливість весело від вечора до ранку проводити час у самому закладі. У разі, якщо прийнято рішення відпочивати з дітьми, критерії вибору готелю визначаються зручностями молодших − затишність, дитячі атракціони, вдалий раціон харчування, можливість додаткових замовлень їжі, анімація і послуга няні, якщо батьки вирішать провести вечір суто у дорослому товаристві.

Не забувайте про екскурсійні тури

На часі відпустки багатьом може захотітись ознайомитись із пам´ятками історії та архітектури місцини де триває відпочинок, тому бонус у критеріях підбору отримують готелі, що пропонують екскурсійні тури. При розумному плануванні відпочинку і виборі готелю, усі ці забаганки обійдуться у порівняно помірну ціну.

Дрібниці вирішують все

Заздалегідь слід дізнатись про вартість додаткових послуг і ознайомитись на форумах із відгуками попередніх відпочивальників у обраному закладі, бо інформація, отримана «із перших вуст» може виявитись правдивішою, аніж та, яку готель оприлюднює на своєму офіційному сайті. Щодо добової вартості номеру, звісно що ціну визначає «зірковість» закладу, екстер´єр, себто місце розташування, наближеність до пляжу (гір, підйомника), система харчування і відгуки клієнтів.

Що означають “зірки” готелю?

Правило «чим більше зірок, тим краще» залишається в силі, однак навіть 5-зірковість готелю не є вирішальною у виборі закладу і часто не гарантує справдження очікувань. Детальніша класифікація готелів у різних країнах світу може відрізнятись. Крім найпопулярнішого критерію за кількістю зірок, це усілякі літери, корони, позначки та решта.

Готель із однотипними номерами, площею не більше 8-10 кв. м і спільними зручностями на поверсі без харчування позначається однією зіркою. У двозірковому закладі гостям можуть запропонувати сніданок, а душ та вбиральня будуть безпосередньо у номері. Номер із площею у 10-12 кв. м. із телевізором, телефоном, міні-баром чи холодильником замовляються у тризірковому готелі.

Не обов´язково, але можливо, що у готелі із трьома зірками можна буде позайматись у тренажерній залі і поплавати у басейні, відвідати сауну. Вищий за середній, тризірковий рівень сервісу буде у готелі із чотирма зірками. Фітнес-центр тут є обов´язковим, скоріш за все у цьому готелі не виникне проблем із обміном валюти, а устаткування номеру площею від 13 кв. м буде покращене косметикою для ванни, кондиціонером.

Бажаючим отримати і маючим можливість оплатити обслуговування «люкс» підійде номеру площею від 16 кв. м у п´ятизірковому готелі зі швейцаром, носильником, цілодобовим обслуговуванням у номері та цілим пакетом додаткових послуг. В різних країнах у класифікації готелів можливі варіації, на які також слід зважати при плануванні відпочинку. Це площа номера, система харчування, перелік і вартість додаткових послуг.

Більшість з людей у відпустці не хоче думати про «хліб насущний», то ж найчастіше, а особливо, якщо це екскурсійний тур чи морський курорт, обирають готельний номер зі сніданком (BB), або напівпансіоном HB, (2 рази в день), а на курортах Близького Сходу розповсюдженою є система харчування «Все включено», що дуже зручно.

Не зайвим буде завчасно дізнатися про вартість обідів та вечерь у місцевих закладах громадського харчування із тим, щоб відпочивати на повну від домашніх обов´язків, і була можливість ознайомитись із національною кухнею.

Підготувала Олеся Товт

УВАГА! Використання матеріалів з сайту без згоди редактора і активного посилання на статтю карається законом.

Top