Ви тут
Головна > Світ > Загадкова абревіатура SMM

Загадкова абревіатура SMM

Гадаємо, всі вже знають, що таке SEO, але нещодавно поруч із цим терміном з’явилося нове поняття у сфері просування сайтів – SMM. Сьогодні Енциклопедія Корисного допоможе вам отримати базове розуміння SMM.

SMM – це діяльність, спрямована на просування цільового сайту із використанням потенціалу соціальних мереж, онлайн-спільнот та блогів.

Абревіатура SMM розшифровується як Social Media Marketing. На відміну від SEO, в якому акцент робиться на просуванні сайту в пошукових системах, SMM робить ставку на залучення відвідувачів на сайт за допомогою природної передачі інформації від користувача до користувача безпосередньо.

Тобто, SMM – це маркетинг соціальних медіа.

У свою чергу соціальні медіа (у контексті інтернет-маркетингу) – це веб-сайти, контент яких створюється і оновлюється зусиллями їх відвідувачів. У ряді випадків відвідувачі також виконують функції модераторів і можуть оцінювати один одного. У цьому випадку, такі соціальні медіа отримують назву саморегулюючих.

SMM просуває товар на тих майданчиках соціальних середовищ, які дуже насторожено ставляться до будь-якої явної реклами.

Основний принцип дії SMM – пробудити інтерес користувача до товару, що просувається, і спонукати його  передати цю інформацію іншій людині або поділитися посиланням на інформацію із онлайн-співтовариством.

Top