Ви тут
Головна > Лайфстайл > Правила здорового харчування від Юлії Куцай

Правила здорового харчування від Юлії Куцай

Пропонуємо вашій увазі цікавий матеріал про здорове харчування від нашого постійного автора Юлії Куцай. Авторка ділиться з читачами Енциклопедії Корисного порадами, що базуються на її особистому досвіді. Сподіваємося, ці невеличкі правила стануть у нагоді прихильникам здорового харчування та тим, хто просто бажає привести свій зовнішній вигляд до ладу. Отже:

1. Стежте за своїм харчуванням. Людський шлунок в стані спокою має розмір кулака. Вживаючи багато їжі, людина розтягує собі шлунок, завдаючи страждання всім внутрішнім органам.

2. Їжте часто, але потроху. Якщо є звичка їсти з великої тарілки, потрібно замінити її на меншу тарілку, таким чином можна «обдурити» свої очі.

3. Їжте повільно, добре пережовуйте їжу. Коли ви їсте швидко, мозок не встигає відреагувати, коли слід зупинитися. Так ми і переїдаємо.

4. Не приходьте в гості голодними. Краще з’їсти вдома перед виходом салат або кілька варених яєць.

5. Накопичені кілограми – це майже завжди результат образи на когось. Можливо, ще родом з дитинства.

6. Не забувайте про активність. Коли тіло знаходиться в регулярному русі (пробіжки, прогулянки, заняття фітнесом і тд), поліпшується обмін речовин і кілограми поступово йдуть геть.

7. Відмовтеся від надлишку алкоголю. Він тільки посилює проблеми з фігурою, порушуючи роботу всіх органів і систем організму.

8. Відмовтеся від жирного, пересмаженої їжі, копченого, м’ясних і рибних консервів.

9. Замініть традиційні солодощі здоровими. Приміром, аюрведичними.

10. Завжди пам’ятайте, що внутрішній світ відображається у фізичному плані. Тому вирішувати «тілесні проблеми» завжди потрібно з мізків.

Top