Ви тут
Головна > Світ > Золоті рибки – унікальне творіння природи

Золоті рибки – унікальне творіння природи

Золоті рибки мають найдовшу історію з усіх акваріумних рибок. Вони, як одомашнена форма золотого карася, були виведені в Китаї понад  ще  понад 1500 років тому, де китайські селекціонери скористалися мінливістю карася в забарвленні й у формі тіла і зайнялися культурою декоративного карася.

Золоті рибки вважаються унікальними у своєму роді – у них практично немає шлунка, травний тракт розташований на самому початку. Тому, вони повинні багато та часто їсти.

Зазвичай, годувати золотих рибок необхідно не частіше чотирьох-п’яти разів на день. Якщо додати в годівницю забагато корму, його надлишок почне псуватися, що призведе до забруднення води в акваріумі і неприємного запаху.

Найбільші золоті рибки досягають в довжину 38 сантиметрів і водяться вони в Гонконзі. Назва таких рибок – Bruce.


Найстарішою золотою рибкою в світі була рибка Тиш. Ставши неймовірно популярною, вона померла у своєму акваріумі на 43-му році життя. Цю рибку в 1956 році виграв хлопчик Пітер в розважальному парку в Йоркширі, в Англії. Про неї дбали його батьки, які вважали Тиш членом своєї сім’ї.

Поховали Тиш у срібній коробочці. Як «акваріумну довгожительку», Тиш занесли до Книги рекордів Гіннесса. Була ще одна довгожителька, яка померла в 1980 році у віці 41 рік.

Top